تضمین اصالت محصولات و گارانتی اصلی
کنکور-کارنامه

کنکور کارنامه؛ فقط محصولات اصلی

کنکور کارنامه، اصالت همه کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که کنکور کارنامه برای تامین محصولات ارائه شده در وب‌سایت، تنها با انتشارات معتبر و رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که محصولات معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته، را از کنکور کارنامه خریداری کنند.

کنکور کارنامه؛ فقط گارانتی اصلی

تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت کنکور کارنامه،  با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی گارانتی شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت کنکور کارنامه است. بنابراین کلیه محصولات که در کنکور کارنامه عرضه می‌شوند اصلی هستند و تولید وب سایت کنکور کارنامه است و به هیچ عنوان محصول کپی و یا غیراصلی در سایت کنکور کارنامه به فروش نمی‌رسد. از این رو است که کنکور کارنامه اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.

کنکور-کارنامه

بستن پنجره

ورود

عضویت

ایمیل شخصی شما برای پشتیبانی از تجربه شما در سایت کنکور کارنامه، برای مدیریت دسترسی به حساب کاربری شما و استفاده از کتب تخصصی کنکور کارنامه هست که در بخش سیاست حفظ حریم خصوصی کامل شرح داده شده مورد استفاده قرار می گیرد.